פטיט בלוג

קייטרינג לשבת חתן

חתונה היא אחד האירועים המרגשים בחיי זוג. במשך חודשים מתכוננים אליה, נערכים, מתכננים ומשקיעים – במחשבה, בזמן, ברגש ובכסף, ולבסוף מגיעים אל הערב הנכסף, הערב שבו הכלה היא המלכה ומרכז תשומת הלב, וטוב שכך.
אבל בתוך כל זה מגיע גם לחתן מעט תשומת לב והשתתפות בשמחה ביום שהוא כולו לכבודו. שבת חתן היא אירוע מרגש, לפני או אחרי החתונה, אליו מתכנסים הקרובים באמת שמבקשים ללוות את החתן וכלתו ברגע אינטימי זה. לאירוח המוזמנים אנחנו מציעים קייטרינג לשבת חתן.

בין שאתם מזמינים את האורחים להתכנס בבית הכנסת או להגיע אליכם או לאולם קטן לאחר העלייה לתורה, חשוב לדאוג לתפריט נעים וקליל לכיבוד.
אמנם קייטרינג לשבת חתן קצת מורכב להביא לבית כנסת, מפאת הדרישה לכשרות, אך לפטיט פתרון מעולה להגשת אוכל איכותי ומיוחד גם בשבתות.

את התפריט שלנו, הבנוי כולו על טהרת קייטרינג חלבי, אנחנו מתאימים לצורך להעביר את המנות במשלוח יום לפני האירוע. כך תוכלו לקבל קייטרינג לשבת חתן שמצד אחד יחסוך לכם את הבישולים והארגונים, ומצד שני יוכל לעמוד בדרישות הכשרות של האורחים והמארחים.
בתפריט שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מנות קטנות להגשה נוחה, לאכילה בעזרת הידיים או מפיות, ואפילו הצעות הגשה נעימות לעין ומגוונות, ולצידן גם מנות להגשה בכלים כלליים וחלוקה לצלחות קטנות לאורחים, נמליץ לכם להרכיב בעזרת אנשי השירות שלנו תפריט מותאם אישית לאורחיכם ולאופי האירוע.

בהזמנת קייטרינג לשבת חתן בבית הכנסת, אם אתם נשארים שם גם לשלב הכיבוד עם אורחיכם והמתפללים, נמליץ על מגשי מנות קטנות שלא מצריכות שימוש בכלי אוכל כמעט. תוכלו למצוא טארטלטים, מיני קישים, מגשי ירקות ופירות ועוד מגוון מנות חלביות שמשלבות חומרי גלם איכותיים וטריים.
את כל המנות נשלח אליכם עוד ביום שישי, טרם כניסת השבת, והן תגענה ארוזות באריזות קרטון מעוצבות ונעימות, ועם הנחיות פשוטות להכנה אחרונה והגשה.

גם אם אתם מזמינים לאחר העלייה לתורה את כל האורחים אליכם הביתה תוכלו להשתמש באותו שירות של הזמנת קייטרינג חלבי לשבת חתן שיהיה כשר ונוח וכמובן… טעים ביותר.
בהכנת מזנון לאורחים בבית נוכל להמליץ ביתר קלות גם על מגוון סלטים, ממרחים ומטבלים, שכן נוח יותר להציע הגשה בכלים גדולים וחלוקה לצלחות אישיות בסגנון אירוח כזה.

נשמח להרכיב איתכם תפריט מותאם אישי לקייטרינג לשבת חתן שלכם, לעזור בסגירת כל הפרטים הקטנים שייצרו שילוב של טעם והגשה מנצחים.
מזל טוב!