פטיט בלוג

קייטרינג לבר מצווה

יש אירועים שהם כל כך “פעם בחיים” שראוי להתייחס אליהם אחרת מכל אירוע משפחתי אחר.
בר מצווה הוא אחד הראשונים שבהם, אירוע שבו מזמינים בני המשפחה את הילד להצטרף לחיק הבוגרים, מקבלים אותו בטקס מעבר מרגש, בין שהוא דתי או שלאו, הוא תמיד בעל ערך רגשי לנער עצמו ולבני המשפחה. מה שאנחנו אומרים כאן, בעצם, זה שזה לא יום להתעסק בו עם בישולים…

אירועי בר מצווה לא מסתכמים בדרך כלל במסיבה בת כמה שעות וגמרנו. מרבית הנערים עדיין מגיעים לעליה לתורה, שם נהוג להגיש כיבוד לאורחים ולמתפללי בית הכנסת בו התארחתם.
הזמנת קייטרינג לבר מצווה בשבת בבוקר אולי נשמעת מעט מופרכת כשחושבים במובנים של הזמנת אוכל כשר, אך יצירה של אוכל עם הרבה מחשבה, יצירתיות ומעוף מציגה מוצר איכותי של מנות בוטיק מוכנות מראש שתוכלו לקבל ביום שישי ולהגיש בשבת בבוקר באופן מעוצב וטעים ביותר, גם לאחר שבילה את הלילה במקרר שלכם.

גם לארוחה משפחתית בתאריך יום ההולדת עצמו יש חשיבות גדולה מאשר לכל אורחת ערב, אפילו בערב חג.
לאירועים כאלו התרגלנו, לא פעם, שכל אורחינו מביאים את חלקם בתפריט – מה שמייצר את תמונת השולחן המשפחתי האופייני והקבוע, בעוד שהזמנת קייטרינג לארוחת בר מצווה יכולה להפוך את הערב לחגיגי יותר, מיוחד ושונה, ולא רק שייתן לחתן השמחה תחושה נעימה בכך שחשבתם עליו והשקעתם בטו, אלא שגם אל תידרש מכם השקעה בבישול, ארגון וסידור, כיוון שהכל יגיע עד אליכם במארז מעוצב ועם הנחיות ברורות ופשוטות לתפעול הארוחה.

הולכים על בר מצווה מסורתית עם קהל מוזמנים רחב? גם כאן בפטיט פוד חשבנו עליכם.
בעיקר לאירועי צהריים, שישי בבוקר, אבל בהחלט גם לאירועי ערב מוקדמים, תפריט חלבי שונה ומעניין בהרבה מן התפריטים שהורגלנו בהם יהפוך את האירוע שלכם לחגיגה של טעמים וצבעים.
בכוחו של המטבח החלבי לייצר מגוון כל כך רחב של מנות נפלאות ובעלות מראה עדין ומוקפד, שלבדן יהפכו את האירוע להפקת בר מצווה בלתי נשכחת.

בפטיט אנחנו מציעים תפריטי קייטרינג במיוחד לבר מצווה, כאלה שיתאימו לאירועים קטנים בבית או לאירוח בבית הכנסת לאחר עלייה לתורה, ואפילו לאירוע חלבי בגודל מלא, ומזמינים אתכם להתרשם מן המנות גם אצלנו בקפה פטיט.