פטיט בלוג

משלוחי אוכל למגוון מטרות

משלוחי אוכל הפכו בעשור האחרון לתופעה נפוצה מאוד בישראל, ובימינו נוהגים אנשים רבים להזמין משלוחים באופן שוטף לעבודה, לבית וגם לאירועים, כגון כיבוד ליום הולדת, לבריתות ולכנסים.
כדאי לדעת שניתן להזמין משלוחי אוכל בעיקר ממסעדות ומחברות קייטרינג, וכי מדובר בפתרון יעיל וטעים עבור אנשים שאין בידם הפנאי להכנת ארוחות ליום העבודה או למשפחה. כמו כן, באמצעות הטלפון או האינטרנט אפשר להזמין בקלות ובפשטות את המשלוח, והמזון מגיע עם שליחים למקום ובזמן המיועדים. יש לציין כי קיים מגוון גדול של סוגי מזונות שניתן להזמין בצורה זו, החל מכריכונים וחטיפים ועד לארוחות מלאות בשריות או חלביות. יחד עם זאת, על מנת ליהנות ממזון טרי וטעים, חשוב להזמין משלוחי אוכל ממקומות מומלצים ומוכרים המתמחים בסוגי מזונות הערבים לחיככם.

משלוחי אוכל מפטיט לבית או למשרד
היו ימים בהם סמכנו כולנו על אמא שתדאג לנו לארוחה חמה כשנחזור הביתה או לכריכים מזינים ליום הלימודים… אבל מה לעשות שהיום להיות אמא היא עבודה מורכבת עוד יותר מפעם, כשאנו נדרשים לשלב בין הורות, ניהול הבית, גידול הילדים ושאר מטלות וענייני החיים, כך שלא משנה מי האחראי אצלכם על הבישול – יהיה זה אבא או אמא, לא לכולם יש את הזמן לדאוג להכנת ארוחות באופן קבוע לבני המשפחה, וכאן נכנסים לתמונה משלוחי האוכל של פטיט.

בכל המנות שלנו אנו מקפידים על היגיינה וטריות המזון, מתאימים אותו לטעם הישראלי ולצורכי האירוע או האירוח, וכן לצרכים יומיומיים פשוטים כמו ארוחה משפחתית או ארוחת צהריים לאנשים המשרד. כל המנות ניחנות בהגשה אסתטית וכמובן בטעם משובח.

משלוחי אוכל לאירועים קטנים
משלוחי אוכל מהווים פתרון מושלם גם עבור מי שמפיקים אירוע קטן ופרטי, ואינם מעוניינים באנשי שירות שיסתובבו במקום. משלוחים אלו מתאימים לכל סוג של אירוע ומהווים אפשרות מצוינת בתור כיבוד ליום הולדת, לחתונת כסף, למסיבת רווקות, לברית בבית, לאירוע עסקי ואף לארוחות חג.

במיוחד עבור אירועים קטנים חשוב לבחור בחברה איכותית ומומלצת המספקת מזון ייחודי וטעים, אשר מגיע מוכן על מגשי אירוח מעוצבים תוך התאמה לסוג האירוע, אופיו, מספר המשתתפים ובקשות המארגנים.

אחד הטרנדים המובילים והמבוקשים ביותר כיום בתחום משלוחי המזון, ושבו אנו ב‘פטיט פוד’ בולטים במיוחד, הינו אוכל המגיע במגוון גדול של מנות אישיות קטנות ומעוצבות. כך לא נדרשת התעסקות וטרחה בחלוקתו למנות, וניתן ליהנות משלל מאכלי גורמה איכותיים.

אם תכננתם הזמנת משלוחי אוכל מוכן לאירוע קטן חשוב לעשות זאת מבעוד מועד, על מנת לוודא שנוכל לעמוד בכמות הנדרשת ולוודא זמינות של כל חומרי הגלם למנות שביקשתם.