פטיט בלוג

מגשי ירקות חתוכים – פתרון אירוח בריא וטעים

מגשי ירקות חתוכים וטריים יכולים להפוך כל ארוחה, מפגש או כינוס לחוויה ייחודית המשלבת בריאות עם אנינות טעם.

אכן, בזכות מגשי אירוח של ירקות טריים המסודרים בהקפדה אסטטית ועמוסים בכל טוב, תהווה פינת האירוח שלכם מוקד משיכה לאורחים. יחד עם זאת, ההבדל בין מגש ירקות חתוכים רגיל ומשמעם, לבין מגש ירקות חתוכים מרנין ומרענן, טמון בטיב חברת הקייטרינג שממנה מזמינים. כמו כן טמון ההבדל בטיב ובאיכות הירקות, במידת טריותם, במגוון סוגי הירקות המוגשים, באופן עיצובם, ובטיב וסוגי המטבלים והתוספות שמוגשים לצד הירקות.

הקליקו למגוון מגשי הירקות שלנו

למי מיועדים מגשי ירקות חתוכים
מגשי ירקות חתוכים מוצעים במגוון גדלים, סוגים ומחירים, ומתאימים לקשת רחבה של מצבים ואירועים. לדוגמא, ניתן להזמין מגשי ירקות חתוכים עבור עובדי העסק כחלק מארוחת צהריים או בוקר בריאה ואיכותית, או מגש ליולדת טרייה שתשמח להוסיף פריט מזין וטעים לתפריט. כמו כן, אפשר להזמין מגשי אירוח לפגישות וישיבות עסקים, לאירועים משפחתיים, מסיבות, פיקניק, ואפילו לארוחות חג או שבת. עוד יש לציין כי מגשים אלו מתאימים לכל סוג של ארוחה – חלבית, פרווה או בשרית. למעשה, כמעט לכל מצב בו אתם רוצים ליהנות מתוספת בריאה וטעימה, מגשי ירקות חתוכים עשויים להתאים ולקצור הצלחה. רק שימו לב שאתם מזמינים מספיק מגשים, מפני שסביר להניח שאלו יתרוקנו מהר יותר מכפי שתכננתם.

למה להתאמץ אם אפשר להזמין
מגשי ירקות חתוכים אמנם מהווים מנה מועדפת, אך הכנתם דורשת זמן פנוי במועד הסמוך לזמן האירוע, שהינו על פי רוב העמוס ביותר. מעבר לכך, הכנת פלטת ירקות משובחת איננה מלאכה פשוטה, מאחר ונדרש לרכוש ירקות טריים, לשוטפם, לחתוך אותם באופן דק ומדויק, לסדרם בצורה אסטטית וייחודית, וטרם דיברנו בהכנת התוספות והמטבל שלצידם. יתרה מכך, כאשר מדובר בכמות גדולה של מגשים הופכת משימה זו לכמעט בלתי אפשרית. לכן, על מנת שלא לוותר על התענוג ניתן להזמין מגשי ירקות חתוכים מחברה ידועה ומומלצת. חברת הקייטרינג תספק את כל הדרוש לכם באופן מרהיב עין, עם הרכיבים הטריים והטובים ביותר, וכמובן במועד.

נשנושי בריאות טעימים למגוון מצבים
מגשי ירקות חתוכים הינם פריטים ססגוניים, צבעוניים, מגרים וטעימים במיוחד, השופעים מכל טוב ומבריאות. מגשים אלו מהווים נשנוש מלא בויטמינים ומינרלים, הפותח או משביע את התיאבון, כך שכולם יכולים לאכול מהם ללא חשש לבריאות, לגזרה או לכשרות. מגשי הירקות עשויים להוות מנות פתיחה לאירוע, או אפילו מנה בפני עצמה בישיבות ובכנסים. ואם בישיבות עסקינן, מגשי האירוח עשויים בהחלט לייצר עניין בישיבות ארוכות ומסורבלות הנמשכות אל תוך הלילה, ולהעניק מנת אנרגיה שתותיר את היושבים בערנות ובהקשבה.

פלטת ירקות טעימה רק עם מביני דבר
חשוב לדעת כי מגשי אירוח של ירקות חתוכים מהווים מוצר עדין שמאבד בקלות מטריותו, חיוניותו וטעמיו. לכן, יש להזמין מגשי ירקות חתוכים רק מחברות קייטרינג איכותיות המתמחות בהגשת ירקות ופירות חתוכים. חברות מקצועיות יודעות מתי וכיצד לחתוך את הירקות, איך לאחסנם כך שישמרו על טריות, וכיצד להביאם למקום האירוע מבלי לגרום נזק לעיצוב ולחזות המגשים. עם שירות שכזה אין ספק שתזכו ליהנות ממענה מעולה, אטרקטיבי וטעים במיוחד עבור האורחים.

מה כוללים מגשי ירקות חתוכים
מגשי ירקות חתוכים מכילים שלל ירקות טריים בהתאם לבחירתכם. על מגוון הירקות נמנים בין היתר עגבניות, עגבניות שרי, מלפפונים, עלי סוגים שונים של חסה, פטריות, גזר, גזר גמדי, שומר, צנוניות, קולרבי ופרחי קולרבי, פלפל צהוב, אדום, כתום וירוק, ופלפל גמדי. כמו כן כוללים המגשים נבטים, בצל ירוק ובצלצלים, בצל סגול, זיתים ירוקים או שחורים, תירס גמדי, לבבות דלק, אספרגוס ואבוקדו. לצד הירקות מוגשים סוגים שונים של מטבלים ורטבים, ביניהם מטבל רוקפור, רוטב אלף האיים, רוטב ויניגרט, מטבלי גבינה, מטבלי יוגורט, ומטבל שמנת חמוצה – עירית. זאת בנוסף על האפשרות לשלב גם קוביות ופרוסות גבינה מסוגים שונים, לחמים או לחמניות טריים, ומעבר לכך ניתן גם להזמין בקבוקי יין שילוו את פלטות הירקות. במילים אחרות, מגשי ירקות חתוכים עם מטבלים טעימים וייחודים, לחמים טריים ובקבוק יין, יכולים להוות ארוחה קלילה וחגיגית בפני עצמה בלי שום מנות נוספות.