פטיט בלוג

כיבוד לישיבות

כיבוד לישיבות הוא בעל חשיבות גדולה ליצירת האווירה ובמקרים בהם מדובר בישיבה שמארחת אנשי עסקים לשעות רבות, כיבוד לישיבות הוא הרעיון המוצלח ביותר לישיבה מוצלחת באווירה טובה.

הקליקו למגוון מנות המותאמות לכיבוד לישיבות

הודות לתפקיד החשוב של כיבוד לישיבות בישיבה חשוב להקפיד שהכיבוד יהיה מתאים לשולחן, לסגנון האירוח וכמובן לשעות בהם מתנהלת הישיבה. מגשי אירוח של אוכל במנות קטנות יכול להיות הדבר המוצלח ביותר ולעטר את שולחן הישיבות בצורה המתאימה והמכובדת.

כיבוד לישיבות הבוקר
בעבור ישיבות המתקיימות בשעות הבוקר, מגשי אירוח עם מנות קטנות וקלות המתאימות לשעות הבוקר הם המתאימים ביותר. חשוב להבין שהאורחים בישיבה מגיעים אחרי הקפה של הבוקר ולפני ארוחת הצהריים ולכן כיבוד קליל ולא מכביד יכול להיות מתאים ביותר. מגשי אירוח של חטיפים קטנים ומלוחים כמו קרוסטיני, סנדוויצ’ונים במילוי גבינות או נקניקים, דקדקים ממולאים בגבינה לצד מטבלים מעניינים, צלחת גבינות בוקר לצד מזטים “בוקר ישראלי” יכולים להפוך כל ישיבה למעוררת באווירה נעימה.

כיבוד לישיבות צהריים
ישיבות המתקיימות בשעות הצהריים יכולות להיות בעייתיות בעיקר בגלל שהן נערכות על חשבון ארוחת הצהריים שהיא הארוחה החשובה ביותר באמצע יום העבודה. סביר להניח שאורחי הישיבה יגיעו רעבים ולכן מגשי אירוח עם אוכל המתאים לארוחת צהריים קלילה יכול לספק את ארוחת הצהריים מצד אחד ולא להפריע למהלך התקין של הישיבה מצד שני.

לארוחת צהריים יש נטייה להיות כבדה ומכבידה ולכן מגשי אירוח קלילים של מנות קטנות שניתן לחטוף ולאכול במהירות ולשבוע הוא המתאים ביותר לישיבות בשעות הצהריים. דוגמאות למגשי צהריים הם מיני קלאס סנדוויצ’ים המהווים אופציה בריאה וטעימה אך קלילה, חטיפי בריוש המלאות במטעמים מיוחדים, עלי גפן וסלטים מיוחדים.

כיבוד לשעות אחר הצהריים
משרדים רבים מקיימים ישיבות בשעות אחר הצהריים המאוחרות מה שהופך את הישיבה באופן כמעט מידי למטרד בעבור המשתתפים בישיבה. כיבוד של מגשי אירוח המתאימים לשעות הערביים יכול לעורר פלאים את הישיבה ולהפוך אותה לצבעונית ומעניינת בעבור על המשתתפים. מגשי אירוח של חטיפים, מיני פוקאצ’קות ססגוניות, סלטים מיוחדים, שיפודי גבינות או ירקות ועוד יכול להיות מתאים. אופציה נוספת שיכולה להיות מתאימה מאוד לארוחות ערביים הם מגשי אירוח של מתוקים שיכולים להתאים מאוד לישיבות המתקיימות אחרי ארוחת צהריים כמו מגשי פירות ססגוניים, מגשי עוגות או מגשי מיני פטיסייר.