פטיט בלוג

אוכל מוכן לשבת

כל השבוע עמלתם, יגעתם, עבדתם, הזעתם, והנה מגיעה השבת ו… אין מנוחה.
זו אמנם מלאכה מסוג אחר, אבל גם בשבת אנחנו עמלים ויגעים, מעמידים סירים, מחלקים משימות, אוספים מכאן ומשם – ומקווים שיהיה שולחן עשיר בכל טוב ושלא יחסר דבר.

אנחנו חושבים שבהחלט עבדת מספיק כל השבוע, אז תנו לנו לעשות קצת בשבילכם.

בפטיט אנחנו מציעים לכם אוכל מוכן לשבת. לא רק שתקנו לעצמכם מנוחה שלמה בכל שתצטרכו רק לערוך ולפתוח את המזון הארוז ומוכן להגשה יפהפייה, אלא שגם האורחים שלכם יישארו פעורי פה ואסירי תודה.

בין שאתם שומרי מסורת או חילונים לגמרי, האירוח בשבתות הוא מסורת חוצת תרבויות בקרב הציבור הישראלי. בגלל העומס הממלא את השבוע של כולנו, מרבית האירועים המשפחתיים נשמרים למפגש של שבת, ואז בהחלט נלקח ממנה מוטיב המנוחה הנחוצה עד בלי די.

ראשית אתם נדרשים לבשל, להכין, לטרוח ולארח. שנית – אורחיכם על פי רוב מבקשים להקל ומתייצבים אף הם לעמדות הבישול הביתי, כך יוצא שהשולחן עמוס מעשה ידיכם העייפות. אז הנה, אפשר גם אחרת.

הבראנץ’ המשפחתי של שבת, לכל אירוע –מיום הולדת, דרך שבת חתן ועד ברית מילה, פשוט תפור על הזמנת כיבוד מקייטרינג חלבי כשר, כזה שמתמחה בהכנת מנות טעימות, איכותיות, מקוריות ומעוצבות להגשה מעוררת תיאבון.

את האוכל המוכן לשבת של פטיט אנחנו מכינים כמובן מבעוד מועד בכדי לוודא עמידה בתנאי הכשרות ההכרחיים, ולכן אתם מקבלים את כל התפריט כבר לפני כניסת השבת, באריזות נוחות לאחסון ופירוק, עם הנחיות להכנה סופית והגשה פשוטה אך רבת רושם.

התפריט של כיבוד לאירועים ביתיים מורכב לפי בקשתכם וטעמכם מתוך הפריטים הקיימים בתפריט הקבוע, ומאפשרים יצירת שילובים אינסופיים ומתחדשים של מנות ומרכיבים.

תוכלו למצוא קישים אישיים, מאפים קטנטנים, מטבלים וממרחים שמוגשים בצנצנות זכוכית נאות, לחם מעולה, סלטים ברטבים מענגים, וקינוחים שבאמת לא מהעולם הזה…

אבל רגע אחד… שלא תחשבו שאנחנו מצפים שכל שבת תעשו חגיגה בבית…

רוצים סתם לפנק את עצמכם ולנוח שבת אחת מהבישולים? אוכל מוכן לשבת הוא בדיוק המענה לכך. בפטיט אפשר להזמין גם מארזים קטנים, לכמות קטנה של אנשים שתספק בדיוק את השולחן המשפחתי שלכם.

שמענו אתכם חושבים ‘שנ”צ של שישי’? עלינו!

התקשרו להזמנת תפריט אוכל מוכן לשבת וייעוץ מאנשי המקצוע שלנו.