אירועים עסקיים

 

פטיט פוד גאה לקחת חלק באירועים עסקיים של מיטב החברות בארץ, תוך הקשבה תמידית לצרכי הלקוח והתאמת האירוע למידותיו – כל זאת תוך שמירה על אידיאולוגיית ההגשה המוקפדת שלנו וכמובן, כמו תמיד, אוכל מצוין. תפריטי האירוח שלנו מתאימים לכל שעה משעות היום ונעים בין חווית אירוח של בוקר מפנק לבין מסיבת קוקטייל מעוצבת.

ארוחת בוקר קלה– מתאימה לכנסים קצרים ובנויה ממוצרים המרכיבים יחדיו ארוחת בוקר מאוזנת, טעימה ומפנקת.

בראנץ' – מתאים לאירועים המורכבים ממספר התכנסויות והפסקות ביניהן (הרצאות, ימי עיון קצרים וכד'). תפריט הבראנץ' עשיר ומגוון יותר מהבוקר ומתאים לאירוח של שעות הבוקר המאוחרות.

קוקטייל צהריים – תפריט עשיר ומשביע עם מגוון מנות המתאימות לארוחת צהריים: קבב דגים, ירקות ממולאים, מיני קישים, סלטים טריים, מיני קלאב סנדוויצ'ים ועוד – והכל באסתטיקת הגשה מוקפדת ונעימה.

מסיבת תה/ארוחת ארבע – תפריט אחר-הצהריים קלאסי להשבעת הרעב הקטן עם מגוון פטיפורים מתוקים ומלוחים, ברוסקטות ומיני סלטים בכוסות – מתאים לנשנושים.

קוקטייל ערב – היהלום שבכתר: תפריט מוקפד ומדוייק במזנונים או במגשים מסתובבים, כולל שירות מלצרים מלא לחווית אירוח כוללת ולהנאה מושלמת – סגנון אירוח זה מתאים גם לאירועים פרטיים.

mix&match – אנו בפטיט כאן כדי לתת מענה לכל רצונותיכם. נשמח להתאים לכם באופן אישי את האירוח המתאים לכם באופן מודולרי תוך מציאת השילוב הנכון בין מגשי אירוח / מזנונים / Finger Food / מלצרים, וזאת על מנת ליצור עבורכם ואיתכם את האירוע המושלם שלכם.

אירועים עסקיים 1 אירועים עסקיים 2