הזמנת כיבוד לאירועים

קייטרינג צמחוני

ברבים מהאירועים בימינו בוחרים בעלי השמחה להגיש קייטרינג צמחוני וחלבי לאורחיהם. זאת בזכות מגוון יתרונות שיש בו, החל משפע של מנות ש"מחדשות" את תפריט האירועים המוכר וכלה בהרכבו מטעמים קלילים ובריאים יותר שאינם מכבידים על הבטן ומאפשרים לאורחים להתנהל לאורך האירוע בנינוחות. 

יש לציין כי בישראל קיימות חברות קייטרינג חלבי רבות הנבדלות זו מזו ברמתן ובסגנונן,  מקייטרינג המבוסס על כריכונים טעימים ומזינים מלחמי בריאות בעיקר, ועד לקייטרינג שף גורמה המציע מזון ייחודי המבוסס על מוצרי חלב לאניני הטעם. בזכות המגוון הרחב יכול כיום כל אדם יכול למצוא קייטרינג צמחוני המתאים לצרכיו, רצונותיו ויכולותיו הכלכליות.

קייטרינג צמחוני קייטרינג צמחוני 2

מגוון מנות וטעמים

קייטרינג צמחוני מציע מבחר גדול ביותר של מאכלים ומנות בסגנונות שונים ומחומרי גלם משובחים, שאינם מצויים בקייטרינג בשרי, כולל שילוב בין מוצרי חלב כמו חמאה או שמנת המשביחים כל מנה ומשדרגים אותה. קייטרינג צמחוני כולל בין היתר שפע של סלטים, לחמים, מאפים, פשטידות, דגים, מרקים, פיצות, תבשילים, קדרות וגבינות, אשר מקורם במטבחים שונים כמו ההודי, הצרפתי, איטלקי, תאילנדי, יפני, וים תיכוני, וכן מטבחים עכשוויים ועדכניים. כל זאת לצד קינוחים חלביים שמציעות חברות קייטרינג חלבי, כלומר קינוחים אמיתיים ולא קינוחי פרווה המנסים להידמות לאיכות החלבית, כדוגמת עוגות גבינה, קצפות, גלידות, מוסים, קרמים ופנקייקס. הקינוחים המוגשים בדרך כלל בסוף הארוחה לצד קפה הפוך משובח עם חלב.

בגלל הבריאות

בימינו המודעות לאוכל בריא תופסת מקום נכבד בהעדפותיהם של אורחים המגיעים לאירועים. בימים עברו ניתן היה לפטור את הנושא כזניח, מתוך הגישה שבאירועים מותר לעגל פינות ולעצום עין לגבי מרכיבי התזונה. ואולם, שבשנים האחרונות מוזמן הישראלי הממוצע לאירועים רבים ושונים, כך שהשתתפות באירוע אינה עוד מאורע נדיר אלא חלק מהשגרה. מסיבה זו, אורחים רבים כבר אינם יכולים להרשות לעצמם לצרוך מזון שאינו בריא מבלי שהדבר יפגום באיכות חייהם. הפתרון המושלם לצורך זה הינו הזמנת קייטרינג צמחוני איכותי, המבוסס על חומרי גלם טריים ומזינים ושפע של ירקות, דגנים, גבינות, אגוזים, וכן קטניות ופירות העשירים בסיבים ותורמים לבריאות. בנוסף לפן הבריאותי, מזון זה גם קל לעיכול ואינו מכביד ומעייף את האורחים, כך שהם יכולים בהחלט להמשיך להסתובב בין השולחנות, לשוחח או לרקוד בשמחה. לכן, בעת האחרונה מעדיפים אנשים רבים חברות קייטרינג חלבי כאופציה משובחת לשמחות במקום קייטרינג בשרי.

קייטרינג כשר וייחודי

קייטרינג צמחוני אינו מכיל מוצרים בשריים ולכן כל נקודת הכשרות נפתרת בקלות באירועים, ללא צורך לדאוג לטעמיהם המוסריים והדתיים של האורחים. מעבר לכך, כאשר מדובר בקייטרינג בשרי מביאות מגבלות הכשרות למספר מצומצם של מנות, אשר קשה לגוון, לשחק ולהפתיע עימן. מאידך, קייטרינג צמחוני פותח עולם קולינארי שלם ופחות מוכר לקהל המוזמנים הישראלי, ומאפשר ליצור מנות ייחודיות ואיכותית עם שילובים מפתיעים ומרעננים שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח.

לאירוח קליל ומרהיב

אחד הקונפליקטים אשר אורחים נדרשים להתמודד עימם במהלך אירוע, הינו הסתירה שבין הרצון לשבת ולאכול ובין הרצון להסתובב ולשוחח עם המוזמנים האחרים. קונפליקט זה נפתר בקלות ובאלגנטיות באמצעות קייטרינג צמחוני המציע מגשי אירוח מרהיבים וצבעוניים, המוגשים לאורחים על גבי בופה או על ידי מלצרים. מגשים אלו מכילים מגוון גדול של מנות פינגר פוד קטנות ומושקעות, המאפשרות לאורחים לאכול בעמידה עם הידיים ואף ללא צלחת. אלו הם למעשה מגשים חברתיים שאינם יוצרים סתירה בין האכילה והשיחות אלא משתלבים באופן מכובד, הרמוני ואלגנטי.

לכל סוג של אירוע

חשוב לדעת כי קייטרינג צמחוני עשוי להתאים לכל סוג של אירוע, החל באירועים גדולים ואיכותיים כמו חתונות שעבורם נדרש אוכל משובח, מורכב ומשביע, ועד לאירועים המוניים כמו כנסים הדורשים מזון מהיר וקל להגשה. כמו כן, קייטרינג צמחוני הינו פתרון אידיאלי עבור אירועים קטנים בבית, בטבע או באולם, כדוגמת בר ובת מצווה, בריתות, וימי הולדת, משום שניתן להזמינו על מגשי אירוח מרהיבים אשר המארח רק נדרש לפותחים ולהגישם לאורחים. כמו כן, זהו פתרון מצוין לסוגיית הכנתן והגשתן של ארוחות חג מרובות משתתפים, מפני שניתן לקבל ישירות לבית המשפחה מאכלים מעולים שישביעו ויענגו כל המוזמנים. יחד עם זאת, בעת בחירת חברת קייטרינג צמחוני חשוב לוודא את ניסיונה בהגשת מזון המתאים לסוג ולגודל האירוע המתוכנן, ולא לוותר על טעימת המאכלים של החברות הנבחרות על מנת להבטיח את איכות המנות ויצירת תפריט העונה לשאיפותיכם.