קייטרינג חלבי

לאחרונה בוחרים יותר ויותר אנשים להזמין קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, וליהנות משפע של מנות חלביות וצמחוניות טעימות ומיוחדות.

חשוב לדעת כי קייטרינג חלבי מתאים לכל סוג של אירוע קטן ואינטימי בבית, בגינה, בעסק, באולם או בטבע. כמו כן, מדובר בפתרון אידיאלי עבור אירועים המתקיימים בשעות הבוקר או אחר הצהריים, בהן קשה לעכל מזון בשרי וכבד. קייטרינג חלבי לאירועים קטנים הינו חגיגה קולינארית של קישים, פשטידות, מגשי אירוח, כריכים לאירועים ומאפים מיוחדים, וכמובן מתאים גם לכל אוהבי המתוקים מכיוון שאינו דורש להתפשר על איכותן של המנות האחרונות.

תפריט עשיר ומגוון בקייטרינג חלבי

קייטרינג חלבי לאירועים קטנים מציע שפע של מאכלים לבחירה, העשויים מחומרי גלם טריים ומשובחים. התפריט כולל בין היתר כריכים לאירועים, לחמים מעולים, מאפים, קישים, דגים, גבינות, אנטי פסטי, סלטים,  מטבלים ותבשילי קדרה, וכמובן גם קינוחים חלביים איכותיים כדוגמת גלידות, עוגות ועוגות גבינה, שוקולדים, מוסים וסלט פירות. כמו כן, קייטרינג חלבי יאפשר לכם לבחור מבין סגנונות קולינאריים שונים כגון מטבח ים תיכוני, איטלקי, ספרדי, יפני או עכשווי.

קייטרינג חלבי

סיוע וייעוץ של קייטרינג חלבי מקצועי

הבחירה בחברת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים לא רק תזכה אתכם במעדנים מעולים, אלא גם בסיוע מצד אנשי החברה בתכנון האירוע ובעיצובו. הסיוע בא לידי ביטוי בבניית תפריט מקורי ושופע המותאם לסגנון האירוע ולאווירה שאתם מעוניינים ליצור, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר כדוגמת סוג היין והמשקאות המתאימים לתפריט הנבחר. כמו כן, צוות החברה יכוון אתכם לבחירת אופן ההגשה הנכון, בין אם מדובר במזנון בופה בהגשה עצמית או כריכים לאירועים המוגשים על ידי מלצר. מלבד זאת, חברת הקייטרינג תמליץ לכם על המיקום הנכון ביותר מבחינת אופי האירוע ומספר המוזמנים, ותמשיך לסייע לכם בכל הנושאים הלוגיסטיים של עיצוב ועריכת כלי האוכל והשולחנות.

בחירת חברת קייטרינג לאירועים קטנים

כאמור, בימינו קייטרינג חלבי לאירועים קטנים הינו נפוץ ביותר, ומוביל לפריחת ענף הקייטרינג החלבי בכלל. לכן, מי שמעוניין לבחור בקייטרינג חלבי עבור אירוע קטן יגלה עד מהרה רשימה ארוכה של חברות. יחד עם זאת, חשוב להבין שחברות קייטרינג חלבי אינן עשויות מיקשה אחת, ונבדלות זו מזו באיכותן, מקצועיותן, אופיין וכמובן גם במחיריהן. על מנת לבצע בחירה נכונה של חברת קייטרינג חלבי יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים מרכזיים, ובעיקר על תקציב האירוע וסגנונו.

הגדרת תקציב

חברות קייטרינג חלבי לאירועים קטנים נבדלות באופן משמעותי בעלויותיהן, הנקבעות בהתאם למוניטין של החברה, טיב ואיכות חומרי הגלם שלה, סגנון המאכלים ואופן עיצובם. כך לדוגמא, קיים הבדל בין חברה המציעה מאכלים חלביים פשוטים לבין חברה המספקת מגשי אירוח מעוצבים עם חומרי גלם יקרים ואיכותיים. לכן, הגדרת התקציב הינה הצעד הראשון במיון וסינון חברות הקייטרינג השונות.

הגדרת סגנון האירוע

לאחר קביעת התקציב יש להחליט מהו הסגנון הרצוי, גורם המושפע בראש ובראשונה מאופי האירוע ומקהל המוזמנים, שכן קיים הבדל בין אירוע לא רשמי וקליל לבין אירוע מפואר ומעונב. הגדרת אופי האירוע תסייע לכם להחליט אם הינכם מעדיפים מזנון או הגשה לשולחנות, וכן אם מדובר במנות אישיות לכל אורח או בשלל מנות קטנות ומגוונות לכלל האורחים. מלבד זאת, יש לבחור באופי התפריט המתאים לאירוע והאם יתבסס על מאכלים מבושלים, מאכלי אצבעות, מגשי אירוח או מנות חמות. כמו כן, עליכם להחליט האם תעדיפו תפריט בעל אופי קולינארי מוגדר כמו מזון ים תיכוני , יפני או איטלקי. הגדרות אלו ימקדו את חיפושיכם ויקלו על מציאת חברת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים שהינה הנכונה ביותר עבורכם.

המלצות על חברת קייטרינג

כאשר בודקים חברות קייטרינג חלבי לאירועים קטנים יש להעדיף בתי עסק ידועים ומומלצים מבחינת טיב מאכליהם, איכות השירות ואמינותם. את ההמלצות אפשר לקבל מחברים ומכרים או לקוחות לשעבר של החברה, וכמו כן ניתן למצוא המלצות לחברות קייטרינג בפורומים שונים באינטרנט העוסקים בתחום. יחד עם זאת, מובן שאין להסתמך על המלצות בלבד, וחשוב לגשת לטעימות בשתיים או שלוש חברות נבחרות מהן כבר קיבלתם הצעת מחיר מסודרת. אם מדובר באירוע חשוב במיוחד ויש ברשותכם הפנאי לכך, מומלץ גם לצפות באירוע של החברה על מנת לעמוד על אופן התנהלותה.